КИЇВ (QHA) -

Повідомляється, що гроші з бюджету направлять на покриття витрат собівартості товарної вугільної продукції та погашення боргів по заробітній платі. Зміни передбачені прийнятим 22 грудня Законом про внесення змін до Держбюджету-2016 щодо держпідтримки вугледобувних підприємств законопроект №4744. Про це повідомляє газета Верховної Ради «Голос України».

— Як виняток з положень статті 67¹ Бюджетного кодексу України, доходи загального фонду республіки Крим, бюджетів її районів, міст республіканського значення, бюджету міста Севастополя, які надходять протягом 2016 року і враховуються державною казначейською службою України згідно зі звітними даними, переданими головними управліннями державної казначейської служби України в АРК без підтвердження електронними цифровими підписами, тимчасово, до повернення окупованої території Криму і Севастополя під загальну юрисдикцію України, зараховуються в обсязі 180.000 тис гривень до загального фонду бюджету України. Такі надходження перераховуються органами Державної казначейської служби в бухгалтерському обліку та звітності про виконання місцевих бюджетів з від'ємним значенням, а у звітності з виконання державного бюджету з додатковим значенням.

Як виняток з положень частини 1 ст.52 Бюджетного кодексу України підставою для Закону в частині доходів є передача до загального фонду Державного бюджету фонду місцевих бюджетів Автономної республіки Крим та міста Севастополя. Кабінету Міністрів України до річного звіту про виконання цього Закону включити інформацію про обсяги фонду місцевих бюджетів, перерахованих до загального фонду Державного бюджету України згідно з цією статтею, місцевих бюджетів, у розрізі відповідних місцевих бюджетів і видів доходів, — сказано у повідомленні.

Покриття зазначених додаткових видатків передбачене за рахунок зменшення резервного фонду на 270 млн грн, а також 180 млн грн з доходів місцевих бюджетів АР Крим та міста Севастополя, які надходили до Казначейства 2016 року (ці гроші повернуть місцевим бюджетам півострова з моменту повернення окупованого Криму під загальну юрисдикцію України).

ФОТО: інтернет

QHA