СИМФЕРОПОЛЬ/ АКЪМЕСДЖИТ (QHA) -

Политический узник Кремля, украинский активист крымчанин Владимир Балух ответил на письма и слова поддержки всем неравнодушным к его судьбе людям.

Обращение Балуха публикует Крымская правозащитная группа.

Мої вітання, Україно!

Доброго часу доби всім, хто дописує мені в Фейсбуці, надсилає листи та просто молиться за мене!

Щиро дякую Вам за Вашу підтримку! Тут, за ґратами, в московитському полоні, важко переоцінити її значення. На жаль, із великим запізненням і далеко не всі дописи дістаються адресата. Коли це сталося вперше, із запорошених архівів пам’яті на язик мимоволі лягли рядки української народної пісні:

Будуть пташки прилітати

Калиноньку їсти

Будуть вони приносити

З України вісті…

Віками українці через зради князів та гетьманів змушені були терпіти наругу від чисельних загарбників, ласих до володіння родючою українською землею та панування над її розумним і працьовитим народом. Нас гонили в рабство, ми самі полишали рідну землю в пошуках кращої долі, подалі від катівень та репресій. Де в світі є родюча земля, там є могили українців і росте червона калина.

Бог дасть, до калиноньки на могилі в чужім краї цього разу не дійде. Запорукою тому є Ваші молитви, зусилля цивілізованого світу та кропітка праця Кримської правозахисної групи.

Вірю: прийде час, і ми зустрінемось. Подивимось одне одному в очі; потиснемо міцно руки українським воякам; дамо по пиці олігархам; низько вклонимось могилам загиблих на війні із зовнішнім і внутрішнім ворогами; підтримаємо скалічених на цій війні, їхні родини і родини загиблих, продовжуючи при цьому розбудовувати по-справжньому ВІЛЬНУ Україну.

Ми приречені зробити все, щоб прийдешні покоління дякували нам за можливість жити в країні, де найвищою цінністю є культурна, освічена, чесна людина із відчуттям власної гідності і ревним ставленням до традицій предків. Як на мене, то саме таким Всевишній мріяв бачити цей світ, коли створював його.

Слава Україні!!!

Ваш друг і побратим Балух Володимир Григорович

Как сообщало ранее QHA, Раздольненский суд в аннексированном Крыму 4 августа вынес приговор украинскому активисту Владимиру Балуху — 3 года и 7 месяцев колонии общего режима, а также штраф в размере 10 тысяч рублей.

ФСБ задержала Владимира Балуха 8 декабря 2016 года под предлогом того, что на чердаке дома Балуха якобы были обнаружены 90 патронов и несколько тротиловых шашек.

Ранее подконтрольные Кремлю власти Крыма потребовали от Владимира Балуха снять установленную на стене его дома табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні, 18».

ФОТО: интернет 

QHA