КИЕВ (QHA) -

31 жовтня «Держкіно» презентувало офіційний трейлер художнього фільму «Кіборги» про бійців АТО, які захищали від російських військ Донецький аеропорт. Про це повідомила прес-служба Держкіно.

Стрічку режисера Ахтема Сеітаблаєва створила компанія «Ідас Філм» за підтримки «Держкіно». Ахтем Сеітаблаєв написав у Фейсбук, що присвячує цю прем’єру Аміні Окуєвій, яка загинула внаслідок обстрілу авто 30 жовтня поблизу Києва.

Фільм вийде в прокат 7 грудня 2017 року, до Дня Збройних сил України.

Художній фільм «Кіборги» - історія людей, які, незалежно від освіти, професії та мови, приїхали в ДАП захищати Україну. Це не лише воєнна історія, скільки історія про смисли. Цей фільм про те, за що воюють наші хлопці, про що вони думають і чим дихають. У фільмі є все – і внутрішні конфлікти, і любов, і дружба, і силу духу.

Жанр: воєнна драма, бойовик

Режисер: Ахтем Сеітаблаєв

Продюсер: Іванна Дядюра

Оператор: Юрій Король

Сценарій: Наталія Ворожбит

Актори стрічки: В'ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Костянтин Темляк, Роман Семисал

Реальні прототипи героїв: Олександр Трепак, позивний «Редут», Андрій Шараскін, позивний «Богема», Євгеній Жуков, позивний «Маршал», Кирило Недря, позивний «Доцент», Євгеній Межевікін, позивний «Адам».

Хронометраж: 112 хв.

QHA